o_nas

O nas

Poznajmy się trochę lepiej„Geniusz to 1% inspiracji i 99% potu.” - Thomas Edison

Zaufaj naszemu geniuszowi, wkładamy nie 99%, a 100% wysiłku oraz 100% inspiracji w absolutnie każdą relację i każdy projekt, tak abyście czuli 200% satysfakcji, a efekt przerósł założony przez Was cel.

Terminowość

Terminowość

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty były dostarczane do Naszych klientów w przeciągu kilku dni od daty potwierdzenia zamówienia.
Zasięg

Zasięg

Z racji wieloletniej obecności na rynku automatów rozrywkowych jak również elementów skórzanych, mamy wielu klientów rozsianych po całym świecie.

Wsparcie

Wsparcie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

O firmie NatPol

NatPol jest firmą specializującą się w produkcji skórzanych elementów do automatów rozrywkowych w szczególności do siłomierzy. W naszej ofercie znajdują się gruszki, piłki do kopaczy oraz wszelkiego rodzaju ochraniacze do boxerów i kopaczy wszystkich producentów. Nasze gruszki są używane w automatach takich producentów jak Dawpol, Jakar, Punchline, Kalkomat i wielu innych. Jeżeli kiedykolwiek uderzałeś w boxera w parku rozrywki lub w terenach nadmorskich na całym świecie, prawdopodobnie uderzałeś w gruszkę wyprodukowaną przez firmę NatPol. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i wynajmem automatów rozrywkowych jak również sprzedażą części do automatów rozrywkowych.

Znajdź nas na: